معرفی کوتاه

شرکت یکتا لینک در زمینه “سئو وب سایت” و “بهینه سازی وب سایت” با کادری مجرب و متخصص سالهاست که به صورت تخصصی و همگام با تکنولوژی روز دنیا خدمات بهینه سازی سایتهای مشتریان خود را انجام میدهد.این خدمات محدود به فروش بک لینک و ارائه تبلیغات بنری و متنی ساده نمی باشد و در تمامی بخش ها بصورت حرفه ای به تجزیه و تحلیل وبسایت های مشتریان می پردازد تا با بکارگیری تمامی شوه های اصولی و قانونی به بهبود سطح کیفی برند آنها منجر گردد.

تاریخچه کوتاه یکتا لینک

این شرکت در سال 1385 فعالیت خود را در زمینه طراحی سایت و انجام پروژه های مختلفی در این زمینه آغاز کرد و از سال 1389 بهینه سازی وبسایت های مشتریان خود را بصورت تخصصی شروع کرد و تا کنون بصورت مداوم و مصمم به ارائه خدماتی متمایز و درخور مشتریان محترم خود در صنایع و شرکت های تجاری مختلف پرداخته است و امید آن دارد تا با برگزیدن راهبردها نوین بازاریابی اینترنتی و دانش روز سئو بتواند به رسالت خود ادامه دهد و موجب رضایت مشتریان خود گردد.

چشم انداز شرکت

ارائه خدمات تخصصی ارزان و کارآمد و تخصصی در زمینه بهینه سازی وبسایت،همگام با رشد تکنولوژی وآخرین متدهای سئو و پرداختن و به رفع خواسته ها و نیازهای سازمانها،شرکت ها و دیگر افرادی که در فضای مجازی فعالیت می کنند برای جلب رضایت کامل و همیشگی آنهااصلی ترین چشم انداز شرکت یکتالینک است.

اهداف اصلی یکتالینک

رساندن تمامی پروژهای مشتریان به عالی ترین حد ممکن با بکار گیری جدیدترین متدهای سئو
فعالیت همراه با بکارگیری بهترین راه حل های بهینه سازی وب سایت و راه های افزایش ترفیک و رتبه بندی در موتورهای جستجو
همکاری فعالانه و دوستانه با مستریان تا رسیدن به بهترین نتیجه
ارائه مشاوره ها و آموزش های رایگان و مختلف در زمینه سئو به تمامی مشتریان

اصول کاری و خط مشی یکتالینک

داشتن روحیه تیمی،ارتقاء مداوم مهارت های فردی و توانمند کردن نیروها از یک سو و ارتقاء دانش فنی مشتریان پس از اتمام پروژه از طریق آموزش و مشاوره و پشتیبانی روحی و کاری به آنها در صدر اصول و خط مشی کاری گروه یکتالینک می باشد.
امید است در پناه خداوند متعال بتوانیم خدمتی صادقانه،منصفانه و درخور شایستگی مشتریان عزیزمان انجام دهیم تا موجبات رضایتمندی و انگیزه آنها را برای ادامه کار فراهم آوریم.